#5 - Něco o mých nejlepších kamarádech

17. srpna 2013 v 17:10 | Michelle |  30 Days challenge
Tak dnešní článek bude o mých nejlepších kamarádech. Mám 3 nejvíc nejlepší kamarádky a právě o těch tenhle článek bude..:)


Více najdete v Celém článku.


Začnu asi tím, že na základce jsem to měla s kamarádkama takový složitý.. Měla jsem nejlepší kamarádku, ale zamotala se do toho ještě jedna holka a pak to začalo být horší a horší.. S tou nejlepší kamarádkou jsme se začaly hodně hádat a pak zase byly chvíle, kdy jsme spolu zažily strašně krásný chvíle, ale pořád to nebylo ono. Pořád jsme byly 3 a to nebylo dobře. Po konci devítky - to bylo zrovna období, kdy to bylo fajn - jsme si slibovaly, že se budeme pořád vídat (každá jsme šla na jinou střední školu) a tak. Ale o prázdninách ona zase začala trávit čas s tou holkou a opět se to rozpadlo.

No a začal školní rok. Šla jsem první den do nové školy, kde jsem znala jen dva kluky.. S těma klukama jsem chodila na základku, ale jen první tři roky, protože pak jsme se přestěhovali a já jsem chodila jinam. No a kluci tam znali ještě jednu holku, se kterou chodili do třídy a se kterou mě seznámili. A tak, když jsme první den zjistili, že chodíme všichni čtyři do jedné třídy, tak jsme se s tou holkou dohodly, že si spolu sedneme do lavice. A samozřejmě na nás zbylo to nejlepší místo - první lavice uprostřed!! :D (Ale když o tom tak přemýšlím, loni jsme tam seděly taky a asi si tam sedneme i letos ;D) Tak jsme si sedly, začaly si povídat a bylo to fajn. Byla jsem strašně ráda, že někoho znám, a že si mám s kým povídat a tak.. :)

Pak jsme jeli celá třída na harmonizák (určitě to znáte, jedete se třídou někam, na pár dní, abyste se poznali) a tam nás dvě dali na pokoj k dalším 4 holkám. Tak se dvěma z nich jsme se začaly nejvíc bavit a stala se z nás nerozlučná parta! :D

Možná se dá říct nerozlučná, legendární parta.. :D Všude chodíme spolu, a i když jsme každá úplně jiná, tak si strašně rozumíme. Prostě nikdo jinej nikdy nechápe, čemu se to zase smějeme. Určitě to taky znáte, takové ty výbuchy smíchu. :) A občas si o nás všichni musí myslet, že jsme úplný retardi! :D Miluju ty holky! Jsou to moje praštěný trubky a já už se strašně těšim, až se zase budeme ve škole všemu smát.. :D Jsme prostě nerozlučná čtyřka a ty následující dva roky si užijeme na sto procent!!!! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama